HITRO ANTIGENSKO TESTIRANJE NA SARS-COV-2 OD 10. 1. 2021 DO 14. 1. 2022

v ZD Žalec se bo v naslednjem tednu izvajalo hitro antigensko testiranje na okužbo z novim koronavirusom

v  Domu II. slovenskega tabora Žalec, Aškerčeva 9a,

po sledečem razporedu:

Ponedeljek             10. 1.   med     8. in  10. uro

Sreda                        12. 1. med       15. in 18. uro

Četrtek                    13. 1.   med     15. in  18. uro

Testiranje je brezplačno.

S seboj, prosimo, prinesite osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja. Zaželeno je, da imate na posebnem listku zapisano vašo telefonsko številko.

V primeru gneče med čakanjem Vas prosimo za ohranjanje medsebojne razdalje in uporabo zaščitne maske.

POMEMBNO:

Testiranje je namenjeno iskanju morebitnih okuženih med na videz zdravo populacijo.

Tiste, ki imajo kakršne koli, tudi blage znake bolezni, prosimo, naj na testiranje s hitrimi testi ne hodijo, ampak se samoizolirajo ter kontaktirajo svojega izbranega osebnega zdravnika.

Le-ta jih bo napotil na testiranje z metodo PCR.

Poudarjamo, da je testiranje mogoče le v okviru vnaprej objavljenih časovnih terminih. V primeru verbalnega in/ali fizičnega nasilja smo dolžni poklicati 113.

Zahvaljujemo se Vam za potrpežljivost in razumevanje.

Lepo Vas pozdravljamo,

ZD Žalec.