Ambulanta dr. Alenke Kobal bo  v četrtek 02.04.2020 zaprta.

Nadomeščanje poteka po priimkih v ambulantah :

• A -G dr. Ravničan
  • H – O dr. Podbregar
  • P – Ž dr. Jeras

Obveščamo Vas, da zaradi epidemije Covid-19 v Zdravstvenem domu Žalec poteka spremenjen način dela.

Zdravstveni dom je za vse fizične obiske pacientov zaprt.

V primeru, da potrebujete storitev ali nasvet svojega osebnega izbranega zdravnika (ste akutno zboleli z znaki prehladnega obolenja, poslabšanje kronične bolezni, potrebujete zdravila,  tehnične pripomočke, bolniške liste in podobno), ga kontaktirajte po telefonu ali preko elektronske pošte, kjer boste prejeli vsa nadaljnja navodila.

Istočasno vas obveščamo, da lahko skladno z Odredbo Ministrstva za zdravje osebni zdravnik predpiše samo:

• zdravila za obdobje 1 meseca, ko gre za terapijo kronične bolezni oz.
  • 1 pakiranje zdravila, ko gre za zdravljenje akutnega obolenja.

Hvala za razumevanje in sodelovanje ter ostanite zdravi!

OBVESTILO!

Sporočamo vam, da bo ambulanta dr. Tamare RAVNIČAN 7.4.2020 ZAPRTA.

Nadomeščanje poteka po priimkih v ambulantah :

• dr. Kobal Alenka A-G
  • dr. Podbregar Marš Andreja H-O
  • dr. Jeras Petra od črke P-Ž

SPOŠTOVANI,

OBVEŠČAMO VAS , DA JE ORTODONTSKA AMBULANTA ZARADI UKREPOV ZA ZAJEZITEV KORONA VIRUSA DO NADALJNJEGA ZAPRTA.

HVALA ZA RAZUMEVANJE.

Zaradi ukrepov za zajezitev Covid-19 so z uredbo Ministrstva za zdravje vse zobozdravstvene ambulante ZD Žalec in ZP Vransko do nadaljnjega ZAPRTE. V nujnih primerih pokličite na tel. št. svojega izbranega zobozdravnika, kjer boste dobili dodatne informacije in usmeritve. Dosegljivi smo vsak dan, od ponedeljka do petka od 7.00 do 14.00.

Hvala za razumevanje!

OBVESTILO PACIENTOM

Glede na stanje v Sloveniji in epidemije z novim koronavirusom ter v skladu s  poostrenimi

ukrepi za zajezitev širitve okužbe Vas obveščamo, da smo zaprli odvzem biološkega materiala na zdravstvenih postajah Vransko in Prebold.

ZAPRTO DO NADALJNJEGA.

Za nujne primere lahko koristite laboratorij ZD Žalec.

Hvala za razumevanje, Kolektiv laboratorija ZD Žalec