CEPLJENJE ZA NENAROČENE V PETEK, 15. 10. 2021

v Zdravstvenem domu Žalec za petek, 15. 10. 2021 med 11.30 in 12.30 uro načrtujemo akcijo cepljenja proti Covid-19 brez predhodnega naročanja. Cepljenje nenaročenih bo potekalo v Kulturnem domu Žalec (Dom II. slovenskega tabora Žalec, Aškerčeva 9a ).

Cepili bomo s cepivom PFIZER-BioNTech. Udeležite se lahko vsi od vključno 18. leta dalje (mladostniki stari 12-18 let morajo biti v spremstvu staršev), ki nimate znakov bolezni (povišana telesna temperatura, slabo počutje, kašljanje, izcedek iz nosu…).

Cepili bomo s prvim odmerkom cepiva. Drugi odmerek cepiva (Pfizer), s katerim bomo cepili v petek, se predvideva čez 3 tedne, zato boste takrat ponovno povabljeni na cepljenje.

S sabo morate imeti zdravstveno izkaznico in osebni dokument.

Cepljenje za naročene osebe poteka v petek, 15. 10. od 7:30 do 11:30 ure.

Tisti, ki ste v tem tednu že naročeni na cepljenje, prosimo upoštevajte dodeljeni termin in se cepljenja za nenaročene ne udeležujte.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav!

Cepilni center Žalec

Daliborka Novaković