CEPLJENJE PROTI COVID-19 ZA NENAROČENE (PETEK, 23.7.2021)

v Zdravstvenem domu Žalec za petek, 23. 7. 2021, načrtujemo akcijo cepljenja proti Covid-19 brez predhodnega naročanja. Cepljenje nenaročenih bo potekalo med 12.30 in 14.00 uro v Kulturnem domu Žalec (Dom II. slovenskega tabora Žalec, Aškerčeva 9a ).

Cepili bomo s cepivoma JANSSEN in PFIZER-BioNTech. Udeležite se lahko vsi od vključno 18. leta dalje, ki nimate znakov bolezni (povišana telesna temperatura, slabo počutje, kašljanje, izcedek iz nosu…). Cepili bomo s prvim odmerkom cepiva. Drugi odmerek cepiva, s katerim bomo cepili v petek, se predvideva čez 3 tedne, zato boste takrat ponovno povabljeni na cepljenje. S sabo morate imeti zdravstveno izkaznico in osebni dokument.

Tisti, ki ste v tem tednu že naročeni na cepljenje, prosimo upoštevajte dodeljeni termin in se cepljenja za nenaročene ne udeležujte. Enako velja za vse tiste, ki ste že prejeli prvi odmerek cepiva – o terminu za drugi odmerek boste obveščeni.

Na razpolago bomo imeli približno 300 odmerkov cepiva Pfizer in 50 odmerkov cepiva Janssen.

Hvala za razumevanje!