Cepljenje proti COVID-19 brez predhodnega naročanja (18.6.2021)

Spoštovani!

V Zdravstvenem domu Žalec za petek, 18. 6. 2021, načrtujemo akcijo cepljenja proti Covid-19 brez predhodnega naročanja. Cepljenje bo potekalo med 10. in 13. uro v Kulturnem domu Žalec (Dom II. slovenskega tabora Žalec, Aškerčeva 9a ). Cepili bomo s cepivom PFIZER-BioNTech. Udeležite se lahko vsi od vključno 18. leta dalje, ki Covida-19 niste preboleli v zadnjih 6 mesecih in ki ste brez znakov okužbe. Cepili bomo s prvim odmerkom cepiva. Drugi odmerek cepiva, s katerim bomo cepili v petek, se predvideva čez 3 tedne, zato boste takrat ponovno povabljeni na cepljenje. S sabo morate imeti zdravstveno izkaznico.

Tisti, ki ste v tem tednu že naročeni na cepljenje, prosimo upoštevajte dodeljeni termin in se cepljenja za nenaročene ne udeležujte. Enako velja za vse tiste, ki ste že prejeli prvi odmerek cepiva – o terminu za drugi odmerek boste obveščeni. Posebej še poudarjamo, da za mlajše od 18 let ni možno cepljenje brez predhodnega naročanja in dodelitve termina.

Na razpolago bomo imeli približno 300 odmerkov cepiva.

Hvala za razumevanje!